چگونه برای تولید منجر می شود از محبوبترین صفحات در وب سایت شما

از پست های وبلاگ به صفحات فرود به موارد کار، وب سایت خود را ممکن است از ده ها، صدها ساخته شده است؛ حتی هزاران نفر از صفحات فرد.

اما بدون در نظر گرفتن بسیاری از صفحات شما را در سایت خود، پیدا خواهید کرد که اکثریت قریب به اتفاق از ترافیک خود را در می آید به چند، صفحات بسیار خاص – که اغلب صفحه اصلی خود، خود را “درباره” صفحه، خود را “تماس با ما” صفحه، و شاید یک یا دو نفر از پست های وبلاگ خود را محبوب ترین.

بیشتر بدانید: روشهایی ارزان برای تبلیغ کسب و کار شما

و از آنجایی که بسیاری از مردم در حال فرود بر روی آن چهار یا پنج صفحه، آن را بسیار مهم است که شما را به مراقبت ویژه ای به بهینه سازی این صفحات برای تبدیل.

15

در غیر این صورت، شما در حال ترک سرب به طور بالقوه عظیم و تعداد فروش بر روی میز. تحقیقات نشان می دهد که شرکت هایی که در یک رویکرد ساخت یافته به سمت بهینه سازی تبدیل را می 2X به عنوان احتمال زیاد برای دیدن یک افزایش بزرگ در فروش. به من اعتماد کن: بهینه سازی این صفحات می توانند پرداخت کردن هم بزرگ در دراز مدت.

بنابراین، چگونه می توانم شما کشف کردن که صفحات در وب سایت خود دریافت بیشتر ترافیک؟ و هنگامی که شما که متوجه شده اید، بهترین راه برای بهینه سازی این صفحات برای منجر – و که ابزار می تواند کمک؟ بیایید با سوال اول شروع می شود.
که صفحات مطلع ترافیک است؟

که صفحات دست آوردن بیشترین ترافیک را از وب سایت به وب سایت متفاوت خواهد بود. به طور معمول، شما باید دریابید که صفحات بیشتر بازدید در یک وب سایت داده شامل صفحه اصلی، ‘درباره ما’ صفحه، صفحه “تماس با ما. اما آن را کشف کردن برای مطمئن، شما نیاز به تبدیل به نرم افزار بازاریابی خود را.

اگر شما یک مشتری HubSpot را، به سادگی ورود به داشبورد اصلی HubSpot را خود و رفتن به گزارشها> صفحه عملکرد، پس از آن فیلتر گزارش نمایش ها. (نرم افزار نکته: به یاد بگیرند که چگونه برای بهینه سازی بیشتر جنبه های مختلف از صفحه خود را با کلیک بر روی “بهینه سازی” برگه در داخل هر یک از صفحات بالا خود را.)

بیشتر بدانید: نکاتی برای کارآفرینان

شما همچنین می توانید از گوگل آنالیز برای پیدا کردن صفحات وب محبوب ترین خود را با نگاه “مطلب بالا” گزارش خود استفاده کنید. برای دریافت این گزارش، ورود به گوگل آنالیز و رفتن به بهینه سازی محتوا> عملکرد محتوا> مطالب برتر. این به شما صفحات وب خود را بالا بر اساس بازدیدکننده داشته است و بازدید برای هر صفحه، و همچنین به عنوان مقدار متوسط زمان بازدید کنندگان در هر صفحه صرف و نرخ گزاف گویی صفحه (به عنوان مثال چگونه اغلب بازدید کنندگان سایت شما پس از مشاهده صفحه سمت چپ) است.
چگونه منجر به تولید از محبوبترین صفحات در وب سایت شما

هنگامی که شما را شناسایی کرده ایم که صفحات سایت شما دریافت بیشتر ترافیک، از آن زمان به بهینه سازی آنها برای منجر شده است. (راه هایی برای بهینه سازی آنها برای دریافت ترافیک و حتی بیشتر، بیش از حد، که شما می توانید در مورد اینجا و در بخش زیر # 10 خواندن وجود دارد.)

1) مطمئن شوید این صفحات عبور “آزمون چشمک زدن.

اگر می خواهید مردم که به سایت شما را به تبدیل به منجر می شود، اولین چیزی که برای اولین بار: شما باید برای نگه داشتن آنها را در صفحه یک بار آنها وجود دارد. شما فقط چند ثانیه برای گرفتن توجه خود، پیام خود را در سراسر، و جرقه علاقه خود را.

«آزمون چشمک زدن” اشاره به آن چند ثانیه وقتی که یک زمین بازدید کننده در صفحه وب خود، قضات آن، و تصمیم می گیرد اگر آنها می خواهند به هم وجود دارد می ماند و یک عمل یا ترک کنند. راههای بسیاری وجود دارد تا مطمئن شوید که یک صفحه وب یک پاس “آزمون چشمک زدن،” اما من از طریق دو از عوامل مهم در اینجا است.

برای نمونه، شما می خواهید به تست چه مدت طول می کشد تا صفحه بارگذاری و ایجاد تنظیمات در صورت نیاز. کندتر زمان لود صفحه منجر به تجربه کاربری ضعیف و می تواند در افزایش صفحه رها شود. شما نمی قادر خواهد بود منجر به تولید از صفحات دارای ترافیک بالا را اگر مردم در حال بازدید از صفحه اما صرف وقت بر روی آن. (به علاوه، گوگل همچنین از بار بار به عنوان عامل رتبه بندی برای جستجو، بنابراین سریع تر لود صفحه شما، ترافیک بیشتر آن را در وهله اول دریافت کنید.)

برای تست صفحات بالا خود را برای زمان لود، پلاگین URL های خود را به ابزار صفحه تست سرعت گوگل است. اگر شما در حال پیدا کردن این صفحات مهم مصرف بیش از دو یا سه ثانیه برای بارگذاری، شما ممکن است نیاز به فشرده سازی تصاویر در این صفحات، خرد کردن کد خود را، و بار فیلم در پس زمینه (یا نه در همه). (یاد بگیرید چگونه به انجام این کارها کنید.)

شما همچنین می خواهید مطمئن شوید این صفحات خاص به زیبایی طراحی شده، به طور مستقیم، و با نسل سرب در ذهن است. در یک دنیای کامل، هر صفحه در وب سایت خود را به زیبایی طراحی شده است و به نظر می رسد دقیقا چه می خواهید آن را به نگاه. اما در واقع، شما باید به اولویت بندی مهم ترین صفحات در وب سایت خود – هر دو زمانی که شما برای اولین بار آنها را طراحی، و در طراحی دوباره پس از آن.

طراحی مناسب و طرح شما کمک خواهد کرد توجه بازدید کننده خود را تمرکز بر روی مناطقی از صفحه که آنها را به منجر تبدیل خواهد شد. شما هرگز می خواهید بازدید کنندگان خود را به تعجب می شود آنچه را که آنها باید انجام – شما نیاز به آنها گام بعدی را نشان می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی صفحات وب را برای نسل سرب، نگاهی به این پست وبلاگ.

در اینجا مجموعه ای از صفحات سایت به زیبایی طراحی شده تقسیم بر دسته برای کمک به شما الهام می دهد برای خود صفحات دارای ترافیک بالا شما:

  • 16 نمونه هایی از طراحی وب سایت زیبا
  • 12 نمونه هایی از زیبا ‘تماس با ما’ صفحه طراحی
  • 12 نمونه هایی از زیبا ‘درباره ما’ طراحی صفحه
  • 15 نمونه هایی از زیبا صفحه محصولات طراحی
  • 16 نمونه هایی از زیبا فرود صفحه طراحی
  • 16 نمونه هایی از طراحی وبلاگ زیبا

2) از ابزار مناسب استفاده کنید.

وب سایت خود را ممکن است نگاه خوب است، اما آن را گرفتن شما منجر می شود؟ و اگر شما در حال گرفتن منجر از آن، آیا وب سایت شما آن را آسان برای شما به شناسایی و کیفیت آن منجر می شود، بخش آنها را به لیست مناسب با بقیه مجموعه ابزار های بازاریابی خود را، پرورش آنها، و نزدیک به آنها را به مشتریان؟

این که در آن با استفاده از ابزار مناسب واقعا برای خط پایین خود را مهم می شود. اگر می خواهید ساخت یک وب سایت که منجر قطاری به طور موثر، شما در حال رفتن به نیاز به کشف کردن که ابزار ارزش سرمایه گذاری در – و که ابزار رایگان برای اضافه کردن به زرادخانه خود را.

همه آن شروع می، البته، با سرمایه گذاری در یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) مانند HubSpot را، which’ll ادغام محتوای وب سایت خود را با تمام کانال های بازاریابی خود را. که آن را بسیار آسان تر برای شما نه تنها پیگیری که بازدید از سایت شما و آنچه که آنها انجام یک بار آنها وجود دارد، بلکه که بخش هایی از سایت خود را تبدیل بازدید کننده به منجر را – و سپس پیگیری، پرورش، و نزدیک آنها را زمانی که زمان می آید. (در میان چیز های دیگر.)

همراه با یک سیستم مدیریت محتوا، شما می خواهید ابزار جذب سرب به شما کمک کند، شما می دانید، کسب و کار از مردم از دیدن سایت شما. در اینجا چند شما ممکن است مانند عبارتند از:

فرهنگ و هنر قالب: 50+، قابل تنظیم پاسخ به عمل (CTA) قالب های رایگان در پاورپوینت که شما می توانید به عنوان دستورالعمل در هنگام ایجاد تماس های به عمل خود را برای وب سایت خود استفاده کنید.
Leadin: یک جذب سرب و بینش تماس ابزار رایگان از HubSpot که هر گونه اشکال از پیش موجود شما در وب سایت خود دارند خراش و اضافه کردن آن به تماس به پایگاه داده تماس شما موجود است. همچنین شما اجازه می دهد تا جدید پاپ آپ، سلام کافه ها، و یا اسلاید قابل فهم – به نام “جریان سرب” – که به شما کمک میکند بازدیدکنندگان وب سایت را به منجر شود.
Hotjar: یک ابزار عالی برای کمک به شما را در درک آنچه که کاربران می خواهید، در مورد مراقبت از، و در سایت خود را با استفاده نقشههای، ضبط بازدید کننده انجام دهید، تجزیه و تحلیل فرم های خود را، فرم های بازخورد و نظر سنجی، و بیشتر.
ابزار فرم تعبیه بنابراین شما می تواند منجر از فرم سمت راست تعبیه شده در وب سایت خود، مانند زیر از صفحه اصلی Officevibe گرفتن. اگر شما یک مشتری HubSpot را، شما می توانید ایجاد و جاسازی اشکال با استفاده از HubSpot را. مشتریان غیر HubSpot را می توانید یک ابزار مانند فرم تماس 7، jetpack است، و یا فرمهای Google استفاده کنید، و سپس استفاده Leadin ابزار فرم های جمع آوری رایگان به طور خودکار ضبط این ارسال فرم در وب سایت خود را.

3) محل CTAs خود را که در آن چشم مردم به طور طبیعی در سایت خود را بروید.

منجر شما از صفحات وب خود را تولید باید از جای دیگری آمده است. در اکثر موارد، آنها از CTAs شما در صفحات وب خود را قرار دهید آمده است. بدون آنها، شما هر گونه راهنمایی ها یا فروش از تمام ترافیک شما به صفحات سایت محبوب خود را دریافت کنید به دست آورید.

طراحی CTAs موثر برای هر صفحه وب بستگی دارد که چه عمل (بازدید کنندگان) شما می خواهید بازدید کنندگان سایت خود را به زمانی که آنها به آن صفحه وب را دریافت کنید. به عنوان مثال، در صفحه اصلی خود، شما ممکن است بخواهید به جای CTAs که بازدید کنندگان به موقع به ثبت نام، ورود، یا کسب اطلاعات بیشتر. در یک صفحه وبلاگ، شاید شما می خواهید مردم را به دانلود کتاب و یا اشتراک در وبلاگ خود را.

بدون در نظر گرفتن آنچه فرهنگ و هنر خود را برای، قرار دادن کلید برای تبدیل رانندگی است. هنگامی که کاربران در سایت خود را زمین، جایی که آنها در اولین نگاه؟

معلوم مسیر چشم طبیعی ما در گوشه سمت راست بالا از یک وب سایت شروع می شود و حرکت می کند از وجود دارد، با توجه به یک مطالعه eyetracking.

از گوشه بالا سمت چپ، مطالعات eyetracking همچنین مردم اغلب محتوای سایت در یک الگوی F-شکل به عنوان خوانده شده نمایش می دهد. آنها خواندن در یک ردیف از چپ به راست دو بار، در دو نوار عمودی، به دنبال یک نوار عمودی.

در اینجا چیزی است که به نظر می رسد در یک قاب barebone:

این به چه معنی برای قرار دادن فرهنگ و هنر؟ برای استفاده از آن خوانندگان را به دنبال اول، شما می خواهید به دقت در مورد که اطلاعات مهم به جای در این نقاط کلیدی فکر می کنم. در مثال زیر، کسب و کار به نام “در بالا سمت چپ، به دنبال نوار ناوبری قرار داده شده در بالا، به صورت افقی است.

از آنجا، ردیف دوم از F-الگوی شامل یک تماس به عمل اولیه (توسط شماره 4).

شما می خواهید برای آزمایش و نیشگون گرفتن و کشیدن طرح برای دیدن آنچه که بهترین کار برای شما، اما توصیه می کنیم با استفاده از رفتار اسکن F-الگوی دیکته طرح کلی و طراحی این صفحات و قرار دادن CTAs استراتژیک در امتداد خطوط سایت.
4) اطمینان حاصل کنید که CTAs خود ایستادگی کردن از صفحه.

علاوه بر ایجاد CTAs خود را در مکان هایی که مردم آنها را به سرعت پیدا خواهد کرد، شما همچنین می خواهید آنها را به ایستادگی کردن بصری. این به شما کمک رسم چشم شما بازدید کننده ‘در بالای الگوهای اسکن طبیعی خود را – به ویژه برای افرادی که در حال اسکن صفحه شما به دنبال یک عمل را.

یکی از راه های گرفتن چشم مردم است به استفاده از رنگ های متضاد در فرهنگ و هنر از بقیه سایت خود را. سعی کنید یک ابزار مانند Canva برای ایجاد تصاویر به صورت رایگان و به راحتی، به سرعت که شما می توانید به عنوان تصاویر CTA خود استفاده کنید.

راه دیگر این است به استفاده مناسب از فضای سفید. در مثال زیر از صفحه اصلی Dropbox به، شما متوجه آنها طراحی ساده و فضای منفی استفاده می شود را که آبی “برای ثبت نام رایگان” فرهنگ و هنر پاپ. همچنین، چرا که هر دو فرهنگ و هنر و آرم Dropbox به در بالای صفحه همان رنگ هستند، آن را آسان برای بازدید کننده به تفسیر این فرهنگ و هنر به عنوان “با ثبت نام در Dropbox به است.”

شما ممکن است تعجب، چه در مورد استفاده از متن بزرگ برای جلب توجه مردم؟ در واقع، متن بزرگتر لزوما قرعه کشی نیست چشم مردم، با توجه به داده ها از Eyequant. در برخی موارد، آن را حتی اثرات منفی بر جلب توجه. در اینجا یک مثال از یک مطالعه ردیابی چشم که نشان می دهد چگونه چشم خوانندگان به طور خودکار به متن بزرگ در یک صفحه کشیده شده است است:

آیا می خواهید برای دیدن نمونه های بیشتر از طراحی CTA قانع کننده؟ در اینجا 31 فرهنگ و هنر نمونه طراحی به نگاه از طریق ایده هستند.

5) ایجاد پیشنهادات به طور خاص برای صفحات محبوب ترین خود را.

اگر تعداد کمی از صفحات وب خود را در حال گرفتن کل بسیاری از دیدگاه های هر ماه، ممکن است ارزش آن را برای ایجاد یک پیشنهاد ویژه محتوای تراز وسط قرار دارد با این صفحات. بسیاری از افرادی که به وب سایت شما بروید آماده برای خرید حق کردن خفاش نیست، بنابراین ارائه آنها محتوایی که فوق العاده به آن چه که در سایت آنها در حال حاضر، شما در حال بازی کردن از یک علاقه از قبل موجود مرتبط است.

اگرچه ایجاد یک پیشنهاد با نام تجاری جدید می توانید وقت گیر، می تواند آن را برای نسل منجر شود خیلی موثر تر از بهینه سازی رنگ را فشار دهید، زبان، تصاویر، و غیره. برای صرفه جویی در زمان، شما ممکن است در نظر Repurposing محتوا موجود را به یک پیشنهاد دردار شده توسط گرد متعدد، تکه های کوچکی از مطالب در مورد موضوعات مشابه به یک مجموعه منسجم.

در اینجا دو نمونه از کسب و کار نشان دادن بازدید کنندگان محتوای سایت های مربوطه می باشد. این یکی از اولین از Aquaspresso، که این فرهنگ و هنر پاپ آپ در صفحه اصلی وبلاگ خود اضافه شده است. در اینجا، آنها می خواستند خوانندگان وبلاگ خود برای بررسی کردن آنچه آنها در واقع فروش – و امیدوارم از آنها را خرید:

اینجا یک مثال دیگر از کالج بین المللی شرق است. آنها یک مسابقه برای دانش آموزان در کالج که عمده آنها باید انتخاب کنید، که آنها را به در صفحه شغلی محبوب خود را مرتبط ایجاد شده است.

این مسابقه برای گرفتن منجر، که آنها را با پرسیدن مسابقه جویند برای نام خود، شماره تلفن و آدرس ایمیل برای دیدن نتایج خود را انجام داد استفاده شد.

بسیاری از راه های دیگر شما می توانید پیشنهادات محتوای خاص برای گرفتن منجر استفاده وجود دارد. اگر یکی از صفحات خود را محبوب ترین یک صفحه محصول است، برای instnace، سپس شما ممکن است در نظر ایجاد یک پیشنهاد محتوای آموزش مردم چگونه به استفاده از آن محصول می باشد. اگر شما هدف در حال رشد است لیست ایمیل خود را از طریق مشترکین وبلاگ، فرهنگ و هنر مربوط به خود را می توانید به عنوان ساده به عنوان یک اشتراک وبلاگ فرهنگ و هنر. در اینجا یک مثال از Beebom:

6) اطمینان حاصل کنید که CTAs، فرم ها، و فونت ها را برای موبایل بهینه شده است.

بدون در نظر گرفتن آنچه شما انجام برای گرفتن منجر وب سایت خود، به آن نیاز دارد کار خوبی برای بازدید کنندگان سایت تلفن همراه خود را. که به معنی زیادی از مردم که در حال بازدید از وب سایت خود را انجام می دهند تا در گوشی های هوشمند و یا قرص خود – پس از همه، تعداد زیادی از مردم در جستجوی گوگل بر روی تلفن همراه تعداد زیادی از مردم در جستجوی بر روی دسکتاپ بیش از یک سال پیش پیشی گرفته است.

اگر وب سایت شما سخت به حرکت در تلفن همراه است، شما در خطر از دست دادن همه کسانی که مردم قبل از آنها احتمال به نوبه خود به منجر دارند اجرا کنید. تحقیقات نشان می دهد از نرم افزار Adobe نزدیک به 8 در 10 کاربران دستگاه دیجیتال دستگاه های تغییر دهید و یا جلوگیری از مشاهده در مجموع اگر محتوای خوبی بر روی دستگاه خود نشان نمی دهد.

بهترین بازاریابان نه تنها بهینه سازی وب سایت خود را برای کاربران تلفن همراه برای ارائه یک تجربه خوب است، اما آنها نیز راه خود را برای نسل سرب بهینه سازی. چند راه برای بهینه سازی تلفن همراه است که به تلاش های نسل سرب خود را مربوط عبارتند از:

ساخت CTAs خود را آسان به شیر بر روی یک دستگاه تلفن همراه است. دکمه خود را حداقل اندازه 44 پیکسل با 44 پیکسل، قرار داده و آنها را جلو و مرکز به طوری که آنها آسان است برای دیدن و رسیدن به است. همچنین، مطمئن شوید که مقدار زیادی از فضای اطراف CTAs وجود دارد به طوری که مردم به طور تصادفی بر روی چیز دیگری کلیک کنید.

زوم و کوتاه شدن فرم های خود را در تلفن همراه. پر کردن فرم در تلفن همراه می تواند خسته کننده، و مردم ممکن است اشکال خود را تکمیل کنید اگر آنها بیش از حد طولانی و یا بیش از حد سخت به نوع در هستید. در اینجا در HubSpot را، برای مثال، ما با اشکال کوتاه تر برای کاربران تلفن همراه تجربه و شاهد همراه ما منجر افزایش توسط 5X فقط در دو هفته. اگر شما یک HubSpot را حرفه ای و یا شرکت مشتری، شما می توانید شکل های مختلف به کاربران تلفن همراه از شما انجام کاربران دسکتاپ با انجام مراحل زیر را نشان می دهد. برای هر دو HubSpot را و غیر HubSpot را کاربران، اطمینان حاصل شود که وب سایت خود را پاسخگو به دستگاه های تلفن همراه است پس از آن عمل به درستی بر روی هر دستگاه.

زوم فونت و لینک خود را در صفحات تلفن همراه پس از آن را آسان تر برای کاربران تلفن همراه به عنوان خوانده شده و به جای آن از جوانه و زوم را کلیک کنید. ما توصیه می کنیم sozes فونت از 22 پیکسل حداقل برای عناوین و 14 حداقل پیکسل برای کپی بدن. (توجه داشته باشید که iOS به طور خودکار تغییر اندازه فونت زیر 13 پیکسل، آنها را بزرگتر از طرف شما. با تشکر، اپل!)

آیا می خواهید برای دیدن برخی از نمونه های خوبی از وب سایت تلفن همراه پسند. در اینجا لیست ما از 18 از بهترین تلفن همراه پسند نمونه طراحی وب سایت شما می توانید ایده ها را از قرض است.

7) را CTAs و فرم های خود را “هوشمند”

CTAs هوشمند CTAs در صفحات سایت خود را که تغییر بسته به آنها در حال به نشان داده شده است. این بدان معناست که هر فرد که در صفحه شما زمین خواهد تصاویر، دکمه، و گزینه های محصول که به طور خاص به منافع، مکان خود را متناسب با بینید، صفحات آنها قبلا مشاهده کرده اید، عنوانها و یا خدمات آنها را قبل از خریداری کرده اید، و غیره .

نه تنها این مردم یک تجربه بهتر در سایت خود، اما آن را نیز به شما می دهد فرصتی برای تشویق برای خرید مشتریان از قبل موجود خود را و در ادامه به پاسخ به سوالات خود را با مطالب تازه و ارائه می دهد. جای تعجب نیست، شخصی تماس به عمل CTAS تبدیل بازدید کننده 42 درصد بیشتر از تماس های به عمل اساسی است. محتوای پویا و در صفحه شخصی شما کمک می کند تولید منجر شود.

اینجا یک مثال از یک فرهنگ و هنر های هوشمند در عمل در یکی از صفحات محصول ما در اینجا در HubSpot را. توجه به فرهنگ و هنر نمایش یک فرهنگ و هنر خاص فقط برای مشتریان HubSpot را که آنها را دعوت به سعی کنید این محصول (صندوق اجتماعی) در حساب HubSpot خود، در مقابل یک محاکمه آزاد فرهنگ و هنر برای مشتریان غیر HubSpot را.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد CTAs هوشمند و نحوه استفاده از آنها را در اینجا یاد بگیرند.

8) اضافه کردن اثبات اجتماعی.

راه دیگر برای افزایش تبدیل در صفحات سایت محبوب خود را؟ اضافه کردن اثبات اجتماعی برای تشویق مردم به کلیک بر روی CTAs خود را، پر کردن فرم خود را، و در غیر این صورت تبدیل شدن به یک بخوره. اثبات های اجتماعی اشاره به توصیفات از افرادی که در حال vouching برای هر آنچه که شما در حال فروش، و آن را بر اساس این ایده که مصرف کنندگان رفتار خود را با توجه به آنچه که دیگران می کنند انطباق است.

در انجام پژوهش خود ما، ما دیده ایم که مشتریان شامل عکس، بهترین کارایی را، به لطف یک مطالعه از ConversionXL. در اینجا یک مثال بزرگ با استفاده از عکس ها به عنوان اثبات اجتماعی از صفحه اصلی کدآکادمی است. این ویژگی های سه نسخه های مختلف از ضد اجتماعی، یکی پس از دیگری: یک ویدیو مطالعه موردی، لینک به داستان از مردمی که در دوره های گرفته شده، و اشاره به تعداد قابل توجه از مردم که در این دوره به پایان رسانده ام:

علاوه بر از جمله عکس ها و داستان، مردمی در ConversionXL پیدا شده است که خوانندگان به یاد داشته باشید مطبوعات اشاره های آرم شرکت بیش از مطبوعات اشاره نقل قول های. آرم مشتری برجسته در توصیفات نیز بسیار به یاد ماندنی است.

هنگامی که شما بررسی صفحات محبوب ترین شما، ببینید که در آن شما ممکن است در اثبات اجتماعی اضافه کنید، که آیا آن را در قالب یک آمار ساده است، و یا اینکه آیا آن را به عنوان دقیق که داستان های موفقیت مشتری می باشد. در اینجا یک لیست بزرگ از نمونه های اثبات اجتماعی به شما آغاز شده است.

9) تست این ایده ها را برای خودتان.

به همان اندازه که شما ممکن است مایل بودند یک اندازه مناسب همه راه حلی برای بهینه سازی نرخ تبدیل وجود دارد، هر کسب و کار است. هر مخاطب منحصر به فرد است، و چه کار می کند برای یک کسب و کار ممکن است برای شما کار نمی کند. شما در حال رفتن به برای تست این ایده ها برای خودتان.

اگر شما تازه به بهینه سازی وب سایت خود را برای آگهی، و سپس شما ممکن است بخواهید به با استفاده از آزمون A / B، که انواع ساده تر (و رایج ترین) از آزمون بهینه سازی نرخ تبدیل ها آغاز شود. آزمون A / B به سادگی تست یک متغیر در یک قطعه از محتوای بازاریابی در برابر دیگری، مانند تماس به عمل دکمه با دو عبارت مختلف بر روی آن، برای دیدن که به انجام بهتر است. در اینجا یک چک لیست که شما را از طریق چه کار باید قبل راه رفتن، در طول، و پس از تست A / B.
10) پیدا کردن راه هایی برای افزایش ترافیک به این صفحات.

در نهایت، به منظور افزایش منجر در صفحات محبوب خود را، شما همیشه باید به دنبال فرصت هایی را برای افزایش ترافیک به این صفحات و حتی بیشتر. راه های بسیاری برای افزایش ترافیک به صفحات سایت خاص وجود دارد، اما دو نفر از آنهایی که مهم ترین در حال بهینه سازی این صفحات برای کلمات کلیدی آنها رتبه بندی برای، و لینک دادن به این صفحات داخلی و خارجی.

به یاد داشته باشید که صفحات وب بالا خود را برای ترافیک که احتمالا محبوب به دلیل آنها در حال حاضر برای کلمات کلیدی خاص، رتبه بندی و مردم برای پیدا کردن آنها را در گوگل. برای رتبه بندی این صفحات و حتی بالاتر در جستجو، شما می خواهید برای کشف کردن که کلمات کلیدی این صفحات رتبه بندی برای، و سپس بهینه سازی آنها برای کسانی که کلمات کلیدی را به آنها افزایش می دهد.

که برای شناسایی کلمات کلیدی صفحات خود را برای گرفتن پیدا شده است، استفاده از ترکیبی از کلمه کلیدی پژوهش و یک ابزار ردیابی کلمات کلیدی (مانند آنهایی که در این لیست از بهترین ابزار ردیابی کلمات کلیدی). سپس، اولویت بندی لیست کلمات کلیدی خود را بر اساس یک یا دو کلمات کلیدی اکثریت از ترافیک هر پست به نظر می رسد از آینده. پس از آن، بهینه سازی این صفحات برای کسانی که کلمات کلیدی مورد نظر با ترکیب آن عبارت کلمه کلیدی دقیق (بازدید کنندگان) به عنوان پست های خود را، هدر، و CTAs. (اطلاعات بیشتر در مورد کلی در صفحه تاکتیک های SEO که به شما کمک صفحات وب سایت خود را رتبه بندی در جستجوی بالاتر با خواندن این پست وبلاگ بیشتر بدانید.)

لینک کردن به صفحات وب در حال حاضر محبوب خود را نیز آنها را تقویت در نتایج موتورهای جستجو را به دلیل لینک موتورهای جستجو است که وب سایت شما یک مرجع در مورد یک موضوع خاص و یا کلمه کلیدی است به شما کمک خواهد کرد. لینک دهنده بیشتر به شما باید از کیفیت بالا، سایت های مرجع بالا، بهتر است وب سایت شما در نتایج موتورهای جستجو صفحات (SERP ها) رتبه خواهد شد.

اگر شما آماده برای ساخت لینک به آن صفحات وب را محبوب هستید، خواندن این فهرست 33 “کلاه سفید” راه برای دریافت لینک مشروع به وب سایت خود را، و اعمال کسانی که راهنمایی برای کمک به شما ترافیک بیشتری دریافت کنید به صفحات سایت خود را بالا.

شما آن را داشته، مردمی. ما امیدواریم که این لیست به شما برخی از ایده های خوب برای تولید تعداد زیادی از کل منجر از صفحات در حال حاضر محبوب خود را به من بدهید.